Etkinlik Haziran 2018

04-05 Haziran 2018

Uluslararası Düğünler Konferansı – ICWF Europe, Çırağan Sarayı, Beşiktaş, İstanbul

Türkiye turizmine yeni soluk, sektörün son trendi uluslararası düğünler oldu. Her yıl Hindistan’da gerçekleştirilen International Convention of the Wedding Fraternity (ICWF) organizasyonunun ilk Avrupa ayağı İstanbul olarak belirlendi. Çırağan Sarayı’nda gerçekleşecek konferansa dünyaca ünlü pek çok düğün organizatörü ve ünlü isim katılacak.

www.europe.icwf.net

 

 

 

 

12 Haziran 2018

Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi’nin (TANAP) Devreye Alınış Töreni, Kırklareli

Azerbaycan’dan Türkiye’ye uzanan ve ‘Enerjinin İpek Yolu’ olarak adlandırılan Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi (TANAP), Türkiye’nin ulusal gaz iletim şebekesine 12 Haziran’da bağlanacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev katılacağı törenle, TANAP, Avrupa ülkelerine doğal gaz iletimi yapacak olan TAP Doğal Gaz Boru Hattı’na bağlanacak.

www.vadistanbulavm.com

 

 

 

 

15 Haziran 2018

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zemin İstanbul Projesi, İstanbul

İBB’nin “Living Lab – Yaşam Merkezi” projesi, “Zemin İstanbul” adıyla şehir geneline yayılıyor. Fikrini gerçekleştirme imkanı bulamayan girişimcilere teknoloji ve araştırma laboratuvarı hizmeti verecek olan Zemin İstanbul’un ilki Şişhane Metro İstasyonu’nda kuruldu. ‘Şehir bilimi” konusunda projesi olanlar 15 Haziran’a kadar başvuru yapabilirler.
www.zeministanbul.org.tr

 

 

 

 

 

20-25 Haziran 2018

Yacht Show Eurasia, Palmarina, Bodrum, Türkiye

Deniz severleri Tekne ve Tekne Ekipmanları, Broker Firmaları, Marin Aksesuaraları Fuarı bekliyor. Hem tatil yapma hem de hayallarinizi gerçekleştirme fırsatı bulacağımız fuarda motoryat, yelkenli, katamaran, sürat ve gezi tekneleri, tekne aksesuarları, brokerler, motor ve güç ekipmanları ile su sporları dalış malzemeleri firmaları ürünlerini sergileyecek.

www.viafuar.com.

 

 

 

 

21 Haziran 2018

‘En İyi Yönetilen Şirketler’ Programı, Başvuru internetten

Koç Üniversitesi’nin akademik desteği ile Türkiye’de bu sene ilk kez düzenlenecek En İyi Yönetilen Şirketler programı kapsamında Deloitte, Türkiye Aile İşletmeleri Derneği (TAİDER) ve Türkiye İç Denetim Enstitüsü (TİDE) ile de iş ortaklığı yapıyor. ‘Türkiye’nin En İyi Yönetilen Şirketleri’ seçimi için son başvuru 22 Haziran’da web sitesi üzerinden yapılıyor.

bestmanagedcompanies.deloitte.com.tr

 

 

 

 

29 Haziran-1 Temmuz 2018

Salda Gençlik Festivali, Salda Gölü Kumsalı, Yeşilova – Burdur

Salda Gölü ve çevresinin hak ettiği değeri görememesi ve dokunulmamış güzelliklerinin korunmasına yönelik farkındalık yaratma hedefiyle, Salda Gölü Kumsalı’nda organize edilecek gençlik festivaline Türkiye’nin her yerinden binlerce genç katılabilecek. Festivalde çeşitli aktivitelerin yanında ulusal çapta tanınan sanatçılar ve yerli sanatçı ve gruplar da sahne alacak.

www.mobilet.com

 

 

 

Dikkat çekenler...