Ekim 2016 Etkinlik

etknlk

 

 

 

 

 

 

 

06-10 Ekim 2016

Startup İstanbul, Volkswagen Arena – Ayazağa, Sarıyer, İstanbul
Etohum’un düzenlediği Startup İstanbul; ABD, Avrupa ve Asya’dan gelen yüzlerce girişimci ve yatırımcıyı buluşturuyor. Avrasya bölgesinin en önemli yeni dijital ekonomi etkinliği kabul edilen Startup İstanbul’u bu yıl 4 bin kişinin izlemesi bekleniyor. Dünyanın dört bir yanından gelen yeni ekonominin vizyoner isimlerini etkinlikte tanıma fırsatı bulacaksınız.

startupistanbul.com

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

etnlk1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13-15 Ekim 2016

SBE16 İSTANBUL Konferansı, İstanbul, Türkiye
“Akıllı Metropoller – Sürdürülebilir ve Akıllı Binalar ile Akıllı Şehirler için Entegre Çözümler” temasıyla toplanacak konferans, Türkiye’de ilk kez Türkiye İMSAD organizasyonuyla gerçekleştirilecek. İklim değişikliklerinin Türk yapı sektörüne olan etkilerinin de konuşulacağı konferansta, sürdürülebilir bir gelecek için fikirler ve teknikler gündeme taşınacak.

www.imsad.org

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

shutterstock_387217558

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13-16 Ekim 2016

Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, CNR Fuar Merkezi, İstanbul
Franchise ve markalı bayilik sisteminin tüm oyuncularını tek bir çatı altında buluşturan fuar, kendi işinin patronu olmak isteyenlerin birinci tercihi olmaya devam ediyor. Geçen yıl 30 bine yakın kişinin ziyaret ettiği fuara yurt dışından da Ortadoğu, Balkanlar, ABD, Avrupa Birliği ve Türki Cumhuriyetler başta olmak üzere birçok ülkeden yatırımcı katıldı.

bayimolurmusun.com.tr

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

shutterstock_211773232

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18-23 Ekim 2016

Türkiye Tasarım Haftası, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı, İstanbul, Türkiye
Endüstriyel tasarım, moda tasarımı ve görsel iletişim tasarımı alanlarına yönelik olarak dünyaca ünlü tasarımcı, sanayici ve akademisyenler bir araya geliyor. Tasarıma yönelik faaliyet gösteren tüm paydaşları tek çatı altında toplayacak olan etkinlik; Design Turkey Ödül Töreni ve Sergisi’ni de kapsayarak bütünleyici bir tasarım ekosistemi oluşturacak.

www.tim.org.tr

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

shutterstock_399235264

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19-21 Ekim 2016

MIPIM, Uluslararası Gayrimenkul Fuarı – Londra, İngiltere

Dünya gayrimenkul piyasasının, merakla beklediği MIPIM’in üçüncüsü bu yıl İngiltere’de Brexit referandum sonuçlarının gölgesinde gerçekleşecek. Muhtemelen Birleşik Krallık için yatırım düşünenlerin, nabız yoklayacağı fuara Türkiye’den de yoğun katılım olması bekleniyor. Türk konut sektörü Cannes’teki fuarlardan oldukça memnun ayrılmıştı.

www.mipim.com

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

shutterstock_394953148

 

 

 

 

 

 

 

 

20-23 Ekim 2016

Su Kayıp ve Kaçakları Türkiye Forumu, NO-DIG TURKEY, INFRATURK, Kocaeli
Bir damla suyun dahi servet sayılacağı günlere yaklaşıyoruz. Ulusal ölçekte su kayıp oranı yüzde 43,6 iken, oluşan kayıpların ülke ekonomisine yıllık maliyetinin 6 milyar TL’den fazla olduğu belirtiliyor. Bunu önlemek için de yıllık 3 milyar TL’lik teknolojik yatırıma ihtiyaç olduğu düşünülüyor. Bütün bunlar yeni iş fırsatı yakalayabilir, takip edin…

www.infraturk.org

Dikkat çekenler...