Etkinlik Ağustos 2019

Temmuz-18 Ağustos 2019
ULUSLARARASI SANATÇI FİLMLERİ, İSTANBUL MODERN, BEYOĞLU İSTANBUL
İstanbul Modern, dünyanın farklı coğrafyalarından sanatçıların video, animasyon ve kısa filmlerinin yer aldığı “Uluslararası Sanatçı Filmleri” programını ağırlamayı sürdürüyor. 23 Temmuz’da başlayan programın 12. yılına özel olarak bu sene “toplumsal cinsiyet” konusuna odaklanan filmler, son gün 18 Ağustosa kadar görülebilir.
www.istanbulmodern.org

06 – 12 Ağustos 2019
VII. LALELİ SHOPPING FESTİVALİ
2019, LALELİ CADDESİ, İSTANBUL
Ticaretini ihracat ağırlıklı sürdüren İstanbul’un en güzide alışveriş ve moda merkezlerinden biri olan Laleli, ilki 2012’de düzenlenen alışveriş festivaline bu yıl yedince kez ev sahipliği yapıyor. Katılımcı heyetler festival süresince mağaza ziyaretlerinde bulunacak, üretim, satış ve ihracat imkanlarının gelişeceği B2B görüşmeler gerçekleştirecek.

www.lalelishoppingfestival.com

22-25 Ağustos 2019

  1. BODRUM MÜZIK FESTIVALI, D-MARIN TURGUTREIS SAHNESI, MUĞLA
    Klasik müzik severlerin merakla beklediği festivalde bu yıl da yıldız isimleri ağırlayacak. 2005’ten bu yana dünyadan; seçkin orkestra, topluluk ve solistleri Bodrum yarımadasında bir araya getiren festivalde, bugüne kadar 150’yi aşkın konser gerçekleşti, orkestralar, topluluk ve solistler 220 bini geçkin müzikseverle buluştu.
    www.bodrummuzikfestivali.com


Dikkat çekenler...