Mart Ayı Etkinlikler

shutterstock_320128796

08-09 Mart 2016

3. Nükleer Santraller Zirvesi, WOW Convention Center, İstanbul
Nükleer Sanayi Derneği Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi Koray Tuncer; Güneydoğu Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük nükleer etkinliği olma özelliği taşıyan 3. Nükleer Santraller Zirvesi’nin nükleer alanında faaliyet yürütecek Türk üreticilerin geliştirilmesi için büyük fırsat sunacağını söylüyor. Önemli uluslararası oyuncular bu fuarda…

www.nuclearpowerplantssummit.com/tr

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

shutterstock_296917940

09-10 Mart 2016

Türkiye İSG Forum 2016, Necatibey Cad, No 21 Çankaya, Ankara

İş sağlığı ve güvenliği dünyasında bir ilk gerçekleşecek. Türkiye İSG Forum, bilimsel çalışmalarıyla uluslararası arenada söz sahibi olmuş akademisyenlere, saha deneyimlerine sahip sektörün öncülerine, çalışma hayatının lokomotifi kamu kurumu temsilcilerine ve iş sağlığı ve güvenliği sektörünün tedarikçilerine ev sahipliği yapacak.

www.turkiyeisgforum.org

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

shutterstock_111171971

10-13 Mart 2016

Istanbul Jewelry Show, CNR Expo – Yeşilköy, İstanbul
Mücevher ve saat endüstrisinin önemli firmaları ve temsilcileri, 42. İstanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarı’nda bir araya geliyor. Fuar, Doğu Avrupa’dan Yakın Asya’ya, Rusya’dan Ortadoğu’ya Kuzey Afrika’dan Türki Cumhuriyetler’e kadar dünya çapındaki en önemli alıcılarla tanışma ve işbirliği imkanı sağlıyor.

march.istanbuljewelryshow.com

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

shutterstock_186351248

14- 18 Mart 2016

CeBIT Hannover Uluslararası Bilişim Fuarı, Hannover – Almanya
Dünya genelinde, en iyi bilinen ve en büyük bilişim fuarı, 1986 baharından beri Deutsche Messe AG tarafından düzenlenmeye devam ediyor. Fuarda; bilişim dünyasında, donanım, yazılım ve hizmet sektöründe meydana gelen en son gelişmeler sergileniyor. Geçen yıl fuara 70 ülkeden 4 bin 240 firma katıldı, 300 bini aşan ziyaretçi geldi.
www.cebit.de

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

f

15-18 Mart 2016

MIPIM, Uluslararası Gayrimenkul Fuarı – Cannes, Fransa
Cannes’de gerçekleşecek bu yılki uluslararası gayrimenkul fuarına, rekor katılım bekleniyor. Bu fuara Türkiye’den 350 firma ve belediye, 15 şehir ve 850 katılımcının gideceği belirtildi. Fuarın teması ise bu yıl, “Küresel İklim Değişikliğinin Gayrimenkul Sektöründeki Etkileri” olarak belirlendi. Geçen yıl fuar alanında açılan “İstanbul çadırı” büyük ilgi görmüştü.

www.mipim.com

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

shutterstock_217030849

17 Mart 2016

Avrasya Akıllı Ekonomi Konferansı, Four Seasons Hotel, İstanbul
Akıllı ekonomi kavramının tüm yönleriyle tartışılacağı konferansta Avrasya ekonomilerindeki büyüme, çeşitlenme ve sosyal olarak güçlenmenin yarattığı potansiyel ele alınacak. Bilişim ve iletişim teknolojilerinin Avrasya bölgesinde yarattığı katma değer, istihdam ve ekonomik büyümeye katkı hakkında detaylı oturumlar gerçekleştirilecek.

www.apcoworldwide.com

Dikkat çekenler...