Etkinlik Kasım 2018

 

01-02 Kasım 2018

 

 

3. Uluslararası Otomotiv Mühendisliği Konferansı, Swissotel The Bosphorus, İstanbulGeleceğin otomotiv trendleri İstanbul’da tartışılacak. Uluslararası düzeyde tanınan ve alanında uzman kişilerin konuşmacı olarak katılacağı, “Otomotivde Elektronik ve Yazılımın Bugünü ve Yarını” konferansında mühendisliğin otomotiv sanayisindeki mevcut dinamikleri ele alınacak. Etkinlik dünya otomotiv endüstrisine tedarik sağlayan paydaşlarca destekleniyor.

www.iaec.ist

 

 

 

08-09 Kasım 2018

 

Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı, Ankara Congresium, AnkaraEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın desteğiyle düzenlenen Uluslararası Enerji Kongresi bu yıl enerji verimliliği, enerji depolama, dijitalleşme, akıllı şehirler ve elektrikli araçlar gibi konu başlıklarını çerçevesinde toplanıyor.Yurtiçi ve dışından enerji sektörünün temsilcilerini bir araya getirecek kongrenin enerji firmaları için yeni iş birliklerine imkan sağlayabilir.

 

www.enerjikongresi.com

 

 

11-14 Ekim 2018

16. Bayim Olur Musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, CNR Fuar Merkezi, İstanbul
Dünya çapındaki en önemli franchise organizasyonlarından olan Avrupa Franchise Federasyonu (EFF) üyesi ülkeler en üst düzeyde bu fuarda bir araya gelecek. Fuarın destekçisi UFRAD Franchising Derneği Başkanı Dr. Mustafa Aydın, ‘ölçülebilir başarı’ deneyimiyle diğer fuarlardan ayrıldıklarını ve her yıl çeşitli sektörleri bir araya getirdiklerini belirtiyor.

www.bayimolurmusun.com.tr

 

 

 

 

 

13-14 Kasım 2018

 

 

Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi, Wyndham Grand İstanbul, Levent, İstanbul
“Gelecek” temasıyla iki gün boyunca dünyaca ünlü uzmanlara ev sahipliği yapacak kongrede, 25 panelin yanı sıra 24 farklı başlıkta sektöre yönelik eğitim programları yer alacak. Kamu karar alıcılarının ve sermaye piyasası kurum temsilcilerinden oluşan en yetkin kişilerin katılacağı kongre, sermaye piyasalarıyla ilgilenen üniversite öğrencilerine açık olacak.

www.sermayepiyasalarikongresi.org.tr

 

 

 

 

14-17 Kasım 2018

Küçük Menderes Süt Hayvancılığı Ürün ve Ekipman Fuarı, Ödemiş, İzmir
Dünyanın en verimli ovalarından Küçük Menderes’te Türkiye’nin bir ilki gerçekleşecek. Dünyada süt ürünleri üretim, tüketim ve ticaretinde artış trendinin devam ederken Türkiye’ninde bundan daha fazla pay alması gerekiyor. Organizasyonu bu amaçla
Gençiz Fuarcılık düzenlerken, Ödemiş Belediyesi etkinliğe ev sahipliği yapıyor, Ödemiş Ticaret Odası da destekliyor.

 

www.gencizfuar.com.tr

 

 

29 Kasım – 01 Aralık 2018

 

Kütüphane, Arşiv ve Müze Yöneticileri Kongresi ve Fuarı, Belek, Antalya Nesnelerin interneti, 3 boyutlu arşivcilik, big data gibi yeni teknolojilerin kullanılmaya başlanması; kütüphane, arşiv ve müzecilikte de değişikleri beraberinde getirdi. Kütüphane, arşiv ve müzelerdeki kültürel mirasın korunması, gelecek nesillere aktarılması için yeni teknolojilerin sunduğu olanaklar, KAM’18’de kütüphaneci ve arşivcilere sunulacak.

www.kam18.org.tr

Dikkat çekenler...