Etkinlik Şubat 2019

14- 16 Şubat 2019

ATRAX19, İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy, İstanbul
Uluslararası Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon Fuarı, dünyanın önde gelen eğlence tesisi yatırımcılarını, oyun ve ekipman üreticilerini, etkinlik organizatörü firmalarını, turistik işletme sahiplerini, belediye, otel, AVM yöneticilerini, inşaat firmalarını, mimarları, kurumsal firmaları ve tedarikçileri tek çatı altında buluşturacak. Fuarın bu yılki teması ‘Mutlu Şehirler’ olarak belirlendi.

www.atraxexpo.com

 

 

 

 

 

17 – 19 Şubat 2019

Moda UK 2019, NEC Birmingham, İngiltere
Bu moda ticaret etkinliği hem soğuk havayı hem soğuk İngiltere’yı ısıtıyor. Moda perakendesinin ilham kaynağı olacak pek çok koleksiyonun bir arada görebileceği şovlar, üç gün boyunda 16 podyumda yapılacak. Modayı şekillendiren şovlar bir yana, katılımcıların yararlanabileceği etkileşimli atölye çalışmaları, perakende odaklı seminer programları Moda UK’yi cazip kılıyor.

www.moda-uk.co.uk

 

 

 

 

20 Şubat 2019

Bilim Kadınları İçin Burs Programı
L’Oréal Türkiye’nin kadınların bilime katkısını desteklemek, bilimde cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek, genç ve yetenekli Bilim Kadınları’nın rol model oluşturmasını sağlamak amacıyla ve UNESCO Türkiye Millî Komisyonu iş birliğiyle hayata geçirdiği “Bilim Kadınları İçin” programının son başvuru tarihi 20 Şubat 2019. Seçilen 6 genç bilim kadınına 75.000 TL burs verecek.

www.forwomeninscience.com

 

 

 

 

21 Şubat 2019

12. Kurumsal Yönetim Zirvesi, Sabancı Center, Levent, İstanbul
Kurumsal yönetim, sermaye piyasalarının küresel bir konuma ulaşmasına paralel olarak, kuruluşların kaynaklarını etkin bir biçimde kullanmalarını ve sürdürülebilirliklerini farklı çıkarların dengeli bir şekilde şirket stratejilerine yansıtılması yoluyla sağlamak amacıyla oluşturuldu. Türkiye’de SPK ve OECD’nin ilan ettiği kurumsal yönetim ilkeleri var. Bilgilerinizi tazelemek için katılabilirsiniz.

www.kurumsalyonetimzirvesi.com

 

 

 

 

 

21 – 27 Şubat 2019

ACITF 2019, Addis Chember International, Etiyopya
Bu yıl 23’üncüsü gerçekleştirilecek Addis Ababa’da fuarda yapı inşaat, moda, tekstil, ev tekstili, otomotiv, tarım, gıda, mobilya, makine, kozmetik gibi sektörlerden firmalar ürünlerini sergileyebilecek. Pazar çeşitliliğine giden ülkemizin Afrika pazarına yönelmesi özellikle bu yıl büyük önem taşıyor. ACITF, KOBİ ölçeğindeki firmaların ihracat yapmaları için ideal fırsatlar sunuyor.

www.jetro.go.jp

 

 

 

 

28 Şubat – 02 Mart 2019

Balkan Textile 2019, Belgrat, Sırbistan
Dış ticarette yakınlık özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için önem arz ediyor. Sırbistan’da düzenlenen uluslararası fuar, Balkan ülkelerinin işletmelerini bir araya getiriyor. Tekstil, kumaş, döşemelik kumaş, tekstil makinaları, konfeksiyon yan sanayi, hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren firmaların ilgi gösterdiği fuar, Sırbistan’ın Novi Pazar ilinde gerçekleşiyor.

www.eventseye.com

Dikkat çekenler...