Etkinlik Aralık 2018

04-05 Aralık 2018

RE360, Four Seasons Bosphorus,Beşiktaş, İstanbul Gayrimenkul sektörü arayış içinde. Bu yıl 2’ncisi düzenlenen RE360’in MIPIM’de stratejik ortaklığı bulunduğunu hatırlatan Alkaş Yönetim Kurulu Başkanı Avi Alkaş, MIPIM Türkiye’nin temellerini attıklarını söylüyor. Alkaş Genel Müdürü Yonca Aközer ise sektörün can alıcı konularının bu buluşmada konuşulacağını belirtiyor.

 

 

www.re360.com

 

 

 

05-06 Aralık 2018


Badeer I. İş Dünyası Ve Yatırım Fırsatları Zirvesi, Hilton İstanbul Bomonti Hotel, İstanbul
Yabancı yatırımların arttırılması ve bunların süreklilik kazanması Türkiye için büyük öneme sahip. Yatırım platformu Badeer yaklaşık 3 milyar dolarlık ticaret hacmi oluşumuna ve 1 milyar dolarlık yatırım fonunun Türkiye’ye girmesine fırsat sağlayacak.
Zirveye büyük çoğunluğu Arap iş insanı olan yatırımcılar ilgi gösteriyor.

 

www.badeerturkey.com

 

 

 

05-09 Aralık 2018

 

 

X. MUVMS Sempozyumu, Titanic Deluxe Golf Hotel, Belek, Antalya Döviz kurlarındaki artışın vergiye etkisini ya da KDV iadeleriyle ilgili son gelişmeleri… Ankara SMMMO tarafından Antalya’da düzenlenen “Türk Vergi Sisteminde ve Muhasebe Standartlarındaki Güncel Gelişmelerin Muhasebe Uygulamalarına Etkisi” konulu sempozyum bu tarz güncel sorunlara cevap arıyor.

www.asmmmo.org.

 

 

 

 

06-08 Aralık 2018

 

Prof. Dr. Sabahattin Zaim’i Anma Günü, Sabahattin Zaim Üniversitesi, İstanbul‘Hocaların Hocası’ Prof. Dr Sabahattin Zaim vefatının 11. yılında uluslararası sempozyumla bir kez daha anılacak. “Güzel insan” kavramının Sabahattin Zaim’e ait olduğunu hatırlatan İZÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bulut, “Güzel insan yetiştirmeye ömrünü adamış bir güzel insan, gençler için örnek bir kişiydi” diye belirtiyor.

 

www.izu.edu.tr

 

 

 

 

19 Aralık 2018

Sürdürülebilir Gelecek İçin Liderler Zirvesi, Fairmont Quasar Otel, İstanbul Yıldız Holding Sürdürülebilirlik Platformu Başkanı Ali Ülker, etkinliğin önemini günümüzün karmaşık sorunlarına yönelik çözümlerin tek bir kurumdan gelmeyeceğini belirterek dillendiriyor. Zirvede, sürdürülebilirliğin şirketler için etkileri konuşulacak. Etkinlikte Albayrak Holding CEO’su Ömer Bolat da konuşmacı olarak yer alıyor.

www.surdurulebilirlik.ulker.com

 

 

 

20-23 Aralık 2018

BASE Talks, Galata Rum Okulu, İstanbul Sanat dünyasının değerli isimleri 4 gün boyunca bir araya geliyor. 30’a yakın panelde 50’den fazla konuşmacıyı ağırlayacak olan BASE Talks’ta ayrıca Mardin’den Antalya’ya; Batman’dan Kayseri’ye, Muğla’dan Sakarya’ya sanat kariyerlerinin başında olan yeni mezun sanatçı adayları, birbirleriyle tanışma ve eserlerini tanıtma fırsatı bulacak.

 

www.base.ist

Dikkat çekenler...