Eylül 2017 Etkinlik

06-07 Eylül 2017

Smart Future EXPO, Akıllı Binalar ve Akıllı Şehirler Zirvesi, İstanbul Kongre Merkezi, İstanbul
Gelişen ekonomi ve teknolojiler, akıllı bina ve şehircilikte yeni bir dönemin başladığını haber veriyor. Politikacılar, yerel yönetimler, inşaat sektörü ve dijital dönüşüm çözümleri sunan herkesin gündeminde artık bu var. Konu akademik çevrelerde de tartışılıyor. Tüm bu paydaşların bir araya geleceği zemin ise kuşkusuz konuyla ilgili zirveler oluyor

www.smartfutureexpo.com

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

07–10 Eylül 2017

Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknoloji Fuarı – 25. WorldFood Istanbul, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, İstanbul
Gıda ürünleri ve teknolojileri ile ilgili en son ürün, hizmet ve teknolojileri aynı platformda bir araya getiriyor. Üretim değeri, istihdama sağladığı katkı, ihracat ve dış ticareti karşılama oranıyla Türkiye’nin lokomotif sektörlerinden olan gıda sektörünü hep bir adım ileriye taşımayı hedefleyen fuar katılımcılarına yeni pazarlarda iş yapma fırsatı sunuyor.

www.worldfood-istanbul.com

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

12-15 Eylül 2017

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, Zorlu Performans Sanatları Merkezi (PSM), Zincirlikuyu, İstanbul
Etkinlik onuncu sezonunda sadece Türkiye’nin değil, bölgenin de en büyük uluslararası moda platformu olma özelliğini sürdürecek. Uluslararası moda takvimi doğrultusunda her sene iki kere düzenlenen etkinlik, sektör profesyonellerini İstanbul’da buluşturarak, Türkiye’de tasarımın ve hazır giyimin global ölçekteki başarısına katkı sağlıyor.

www.mbfwistanbul.com

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

13 Eylül 2017

Uluslararası Denizcilik Konferansı 2017, London International Shipping Week – LISW, Londra
Günümüz denizciliğinin sorunları mercek altına alınıyor. Uluslararası Deniz Ticaret Odası, LISW ile paralel olarak düzenlenecek olan bu yılki konferansta, deniz taşımacılığı için bugün ön planda olan CO emisyonlarının azaltılması ve çevre düzenlemesi, serbest ticaretin sürdürülmesi ve denizcilerin rolü konularına odaklanılacağını duyurdu.

ondoninternationalshippingweek.com

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

16-17 Eylül 2017

Gastro Entertainment Show, Volkswagen Arena, İstanbul
Gurmeler, gastronomlar, şefler, kendi mutfağının şefi olanlar, mutfak sanatını geliştirenler, markalar ve mutfak sanatlarının önde gelen uzmanları Gastro Entertainment’ta buluşuyor. Gastro Entertainment Show İcra Kurulu Başkanı Yasemin Pirinçcioğlu; amaçlarının bu etkinlikle birlikte Türk gıda markalarının dünyada bilinirliğini pekişmesini ve dünya pazarlarına açılmasını sağlamak olduğunu belirtiyor.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

27-28 Eylül 2017

8. İstanbul Finans Zirvesi (IFS 2017), Hilton Bomonti Otel, İstanbul
Finansal teknolojiler ve risk yönetimi bu yıl sekizincisi gerçekleşecek İstanbul Finans Zirvesi’nin ana teması olarak belirlendi. Merkez Bankası Başkanı Murat Çetinkaya’nın da sunum yapacağı zirvenin ‘Merkez Bankası Oturumu’nda farklı ülkelerin merkez bankası başkanları bir araya gelerek küresel finans sektörünü masaya yatıracaklar.

www.istanbulsummit.com

Dikkat çekenler...