Mayıs 2017 Etkinlik

 

shutterstock_529586137

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03 Mayıs 2017

5. Müşteri Hizmetleri ve Deneyimi Zirvesi, Hilton İstanbul Bosphorus, İstanbul
Son günlerin en sıcak tartışma konusu olan Endüstri 4.0 kavramının müşteri hizmetleri alanındaki yansımaları merak konusu. Zirvede, pek çok markanın yanı sıra, “Müşteri Hizmetleri bugüne kadar versiyon geçişlerini nasıl sağladı?” ve “4.0 versiyonu nasıl olacak?” gibi soruları araştıran Vestel Müşteri Hizmetleri İş Geliştirme ekibi, bulgularını katılımcılarla paylaşıyor olacak.

www.musterihizmetlerizirvesi.com.tr

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

shutterstock_591554435

 

 

 

 

 

 

 

 

08-09 Mayıs 2017

UNWTO 3. Dünya Turizm Forumu, Donostia-San Sebastian, Madrid, İspanya
2015’te ülkemize gelen turistlerin yüzde 12,3’üne denk gelen 8,4 milyon kişi, gastronomi turizmi etkinliklerine katıldı. Yemek ve kültür arasındaki ilişki gezginler için önemli bir motivasyon aracı. Merkezi Madrid’te bulunan BM Dünya Turizm Örgütü (UNWTO) bu ilişkinin sürdürülebilir turizmin katalizörü olması için bir forum düzenliyor. Gastronomi turizmindeki en yeni eğilimler burada tartışılacak.

affiliatemembers.unwto.org

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

shutterstock_401061052

 

 

 

 

 

 

 

 

12-14 Mayıs 2017

2. Dünya Teknoloji, İnovasyon ve Girişimcilik Konferansı, İstanbul Kongre Merkezi, İstanbul
Ülkelerin ve işletmelerin küresel rekabetle baş edebilmeleri için ileri teknoloji ve inovasyonların, başarılı girişimcililerle ekonomiye kazandırılması, sürdürülebilir ekonomik gelişme için hayati öneme sahip. Bu alanda bilginin üretilmesi ve paylaşılması da önemli. Bu yıl bu amaçla düzenlenen konferansın ana teması “Entelektüel Ekonomi ve Yenilikçi Girişimcilik için Reformlar” olarak belirlendi.

istanbuluniversityinnovation.org

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

shutterstock_539822290

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 Mayıs 2017

Uluslararası Katma Değer Konferansı, Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul
Türkiye’nin insan kaynağı, üretim, Ar Ge ve iletişimde daha yenilikçi, katma değeri daha yüksek bir çalışma düzenini yaratarak uluslararası rekabette daha ileriye gitmesine katkı sağlamak amacıyla kurulan Katma Değer Hareketi Derneği, 500 şirkette yaptığı araştırmanın sonuçlarını açıklıyor. Türkiye Katma Değer Endeksi Raporu için üretici kuruluşlar ile birebir ziyaretler gerçekleştirildi.

www.katmadegerhareketi.org

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tuzla-Marina-Arena-Yaz-konserleri-2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13 Mayıs 2017

Marina Arena, Tuzla Viaport Marina, İstanbul
İstanbul’un en büyük ve kapsamlı konser, event alanı Marina Arena artık kapılarını açıyor. Tuzla Viaport Marina’da denizin üzerinde 10.000 m2 alan içine kurulu 25 bin kişilik devasa konser ve etkinlik alanı olan Marina Arena, “Müziğin Yeni Arenası” sloganı ile İstanbul’da eğlence sektörüne farklı bir soluk getirmeyi hedefliyor. İlk konser “Janti” albümü ile büyük ses getiren Murat Boz’dan…

www.marinaarena.com

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

shutterstock_454801606

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30 Mayıs 2017

Sportup – Spor, Teknoloji ve Girişimcilik Konferansı, Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü, İstanbul
Dijital dönüşüm ile birlikte gelişen yayıncılık, zenginleştikçe rekabetin daha da arttığı içerik, evlerden stadlara taşan gaming, teknoloji olmadan artık açıklamanın zor olduğu performans ve spor pazarlamasının en önemli konusu olan taraftar ve tüketici deneyimi. Spor ve dijital dünyanın liderlerini bir araya getiren tek etkinlikte, sporun teknolojiyle buluştuğu noktalar soruşturuluyor.

www.sportupturkiye.com

Dikkat çekenler...