Etkinlik Nisan 2019

01 – 05 Nisan 2019

Hannover Messe 2019, Hannover – Almanya

Dünya’nın en önemli sanayi fuarları Hannover Messe, 1-5 Nisan 2019 tarihlerinde kapılarını açıyor. 200’ü aşkın Türk firmasının Ekonomi Bakanlığı teşviki almış yerli ve milli ürünleriyle katılacağı fuarın yeni yüzünü Deutsche Messe Basın Sözcüsü Brock Mccormack, İstanbul’da tanıttı. Fuar, firmalara, Türkiye ekonomisine ve ihracatına önemli katkılar sağlıyor.

www.hannovermesse.de

 

 

 

02 – 05 Nisan 2019

Exposhipping Expomaritt İstanbul, Viaport Marina Tuzla, İstanbul

Gemi inşa sektörünün merkezi Tuzla’da gerçekleşecek Exposhipping Expomaritt İstanbul’un bu yıl Hollanda, Norveç, Singapur gibi ülkelerden katılımcıları olacak. Geçen yıl denizcilik sektöründe faaliyet gösteren 6 bin profesyoneli ağırlayan fuarda, gemi donatım ve malzemeleri, elektronik iletişim ve navigasyonlar, mekanik donanımlar ile mega yat ekipmanları sergilenecek.

www.ubmistanbul.com

 

 

 

05-06 Nisan 2019

Arch+Dsgn Summit, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı, İstanbul

Mimarlık ve tasarım disiplinlerini buluşturan Arch+Dsgn Summit, bu yıl “Mimari ve Tasarımda Gelecek” temasıyla toplanıyor. Zirve kapsamında Türkiye’nin en başarılı mimarlık ofislerinin alanında deneyimli markalarla bir araya geleceği Mimarka Buluşmaları; 20 saniye-20 slayt konseptiyle tüm dinleyicilere beyin fırtınası yaşatacak.

www.archdsgnsummit.com

 

 

 

 

 

 

 

16-17 Nisan 2019 

İstanbul Uluslararası Tekstil ve Hazır Giyim Zirvesi, TÜYAP, Beylikdüzü, İstanbul

Türk tekstil ve hazır giyim sektörünün ihracat potansiyelini harekete geçirmeyi hedefleyen Moda ve Hazır Giyim Federasyonu (MHGF), sektörün tüm ayaklarının yer alacağı kapsamlı bir fuar organizasyonuna imza attı. En çok ihracat yapan ilk 500’ün içindeki ilk 50 firma, toplam tekstil ve hazır giyim ihracatının yüzde 65’ini gerçekleştiriyor.

www.mhgf.org.tr

 

 

 

23-27 Nisan 2019

25. İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı EVTEKS, CNR Expo Yeşilköy, İstanbul

Ev tekstili sektöründe dünyanın en büyük iki fuarından biri olan EVTEKS, birin üzerinde, ev tekstili, kontrakt tekstil, tasarım, zemin ve duvar kaplamaları alanlarındaki öncü üretim ve ihracat ithalat firmalarını biraraya getiriyor. Fuara, Avrupa, Ortadoğu, Körfez ülkeleri, Kuzey Afrika, Rusya ve BDT ülkelerinden iç mimarlar, distribütörler ve otel yöneticileri ilgi gösteriyor.

www.cnrevteks.com

 

 

 

 

25-26 Nisan 2019

ICSG İstanbul 2019, Haliç Kongre Merkezi, İstanbul

7. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı’na 50’den fazla ülkeden 10 bin kişinin katılımı bekleniyor. ICSG İstanbul 2019 Yürütme Kurulu Başkanı ve İstanbul Regülasyon Merkezi Direktörü Prof. Mattihas Finger, Almanya’nın Ülke Partneri olduğu fuara enerji sektöründe faaliyet yürüten 350’ye yakın global firmanın standlı katılım sağlayacağını söylüyor.

www.icsgistanbul.com

 

 

 

 

 

 

 

Dikkat çekenler...