Etkinlik Mart 2019

04 – 09 Mart 2019

Takım Tezgahları Fuarı TIMTOS, Tayvan Ekim 2018’de dünyanın en büyük makine endüstrisi fuarlarından biri olan TIMTOS’un İstanbul’daki tanıtımında konuşan Tayvan Dış Ticareti Geliştirme Konseyi Başkanı James C. F. Huang, Türkiye’nin Tayvan’ın ikinci en büyük makine ithalatı yaptığı ülke olduğunu belirtti. Bilimsel ve teknolojik işbirlikler için zemin oluşturan TIMTOS’a katılım işinize yeni fırsat sağlayabilir.

www.timtos.com.tw

 

 

 

14 – 17 Mart 2019

 

WIN Eurasia Fuarı, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Beylikdüzü, İstanbul

Geçtiğimiz mart ayında 22 ülkeden bin 800’ün üzerinde katılımcı ve 146 ülkeden 75 bin 368 ziyaretçiyi ağırlayan WIN Eurosia’nın bu yılki sloganı “Geleceğin Parçası Ol” Dünyanın en büyük 6 sanayi fuarını Endüstri 4.0 konseptiyle tek çatı altında buluşturan fuar dünya devlerini bir araya getiriyor. İmalat sanayinin dijital dönüşümde belirleyici platformu olan bu fuarı kaçırmayın.

www.win-eurasia.com/tr

 

 

 

19-21 Mart 2019

CEBİT Russia, Skolkovo Teknopark, Moskova, Rusya
Teknoloji devleri CEBIT Rusya’da buluşuyor. Türkiye’den de katılımın olduğu etkinlikte, nesnelerin interneti, yapay zeka, makina öğrenmesi, robotik çözümler, veri merkezi ve yedekleme çözümleri, Endüstri 4.0 çözümleri, bulut bilişim, tüketici elektroniği, blockchain, geleceğin mobilitesine yönelik mobil çözümler, startuplar, BT güvenlik çözümleri, insansız istemler ve dronelar odak noktasında…

www.hf-turkey.com

 

 

 

 

20-23 Mart 2019

İDMA 2019, İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy, İstanbul
Hububat ve bakliyat işleme sektöründeki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri dünyaya duyurmak amacıyla Parantez Uluslararası Fuar Yapım Ticaret A.Ş. tarafından organize edilen Uluslararası Un, Yem, İrmik, Pirinç, Mısır, Bulgur, Değirmen Makineleri ve Bakliyat, Makarna, Bisküvi Teknolojileri Fuarı (İDMA) yeni ziyaretçilerini bekliyor. Uluslararası çaplı bu fuar 2 yılda bir düzenleniyor.

 

www.parantezgroup.com

 

 

 

21 Mart – 27 Nisan 2019

Mehmet Uygun, Yeryüzü Zevkleri Bahçesi, Bozlu Art Project Mongeri Binası, Şişli/İstanbul
Baharın dışarı davet eden sesine kulak verin. İş atmosferlerinin dışında etkinliklere katılmak hem zihnen dinlenmenize hem de yeni enerjiler yüklemenize fırsat verebilir. Fantastik figürler ve canlı renkleriyle kendine özgü bir dünya oluşturan Mehmet Uygun, “bir tür hayvan ansiklopedisi” olarak nitelendirdiği yeni projesinin ön örnekleri olan küçük boyutlu resimlerini sergiliyor.

www.bozluartproject.com

 

 

 

 

28-30 Mart 2019

 

IFAT Eurasia Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi (IFM), Yeşilköy, İstanbul
Çevre teknolojileri için iki yılda bir düzenlenen fuar, artan sanayileşme ve şehirleşme sonucunda ortaya çıkan sorunları çözüme kavuşturmayı amaçlıyor. IFAT Eurasia Proje Müdürü Namık Sarıgöl fuarı, “Özellikle küçük ve büyük ölçekli aktörlerin, ulusal ve uluslararası teknoloji ve hizmet üreticilerinin, kamu ve özel sektör temsilcilerinin aynı çatı altında buluşması” diye tanımlıyor.

www.ifat-eurasia.com/tr

Dikkat çekenler...