Etkinlik Eylül 2018

05 – 08 Eylül 2018

CNR Food İstanbul, CNR EXPO Yeşilköy, İstanbul

Gıda sektörünün en büyük B2B ikili iş görüşmeleri ile alım heyeti organizasyonuna ev sahipliği yapacak olan CNR Food İstanbul, Türkiye’de 300 milyar lira civarında büyüklüğe sahip olan Türk gıda ve içecek endüstrisinin önemli temsilcilerini bir araya getirerek ülke ekonomisine katkı sağlayacak. Fuarı TGDF, İBB, Ticaret Bakanlığı ve ETÜDER destekliyor.

cnrfoodistanbul.com

 

 

 

 

 

11-12 Eylül 2018

Dijitalleşme Çağında KOBİ’lerin Finansmanı ve Kalkınması Forumu, Marmara Taksim Hotel, Beyoğlu, İstanbul
Dijitalleşme, bankacılıkta da önemli bir saha ve hizmet üretim alanı haline geldi. Dolayısıyla tüm bankaların, finansal görevlerini yerine getirirken müşteriye süratli, güvenli ve yenilikçi hizmet sunabilmeleri için dijitalleşme, önemli bir araçtır. Türkiye Katılım Bankalar Birliği, dijitalleşme yolculuğunu forum ile ele alıyor.

www.tkbb.org.tr

 

16-18 Eylül 2018

SIAL Food India, Yeni Delhi, Hindistan
Firmalar, İstanbul Ticaret Odası’nın (İTO) milli katılımını düzenlediği ya da sektörel ticaret heyetleri organize ettiği fuarlarda stant açıp, ürünlerini tanıtabiliyorlar. Gıda, içecek ve gıda ekipmanlarının sergileneceği Yeni Delhi’deki SIAL Food India, Türk Gıda Sektöründe faaliyet yürüten Türk firmalar için yeni fırsat olabilir.

www.ito.org.tr/ITOFUAR/

 

 

 

19-22 Eylül 2018

11. IstanbulLight Fuarı ve Kongresi, İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy, İstanbul
İlki 2017 yılında düzenlenen IstanbulLight Aydınlatma Tasarımı Zirvesi, yurt içi ve yurt dışından saygın mimarları ve aydınlatma tasarımcılarını bir araya getiriyor. Binaların temel bileşenleri arasında yer alan aydınlatma sistemlerinin mimari projelerdeki rolü ve önemi, konunun uzmanları tarafından bu zirvede masaya yatırılıyor.

www.ubmistanbul.com

 

 

 

20-23 Eylül 2018

Teknofest İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, İGA / İstanbul Grand Airport
Avrupa’nın en büyük havalimanı olacak İstanbul Yeni Havalimanı Yerleşkesi, Türk havacılık sektörünün gelişmesinde önemli bir merkez olarak hizmet vermeye hazırlanıyor. Yerleşkedeki ilk etkinlik, teknoloji üreten bir Türkiye hedefiyle düzenlenen Teknofest’te insansız hava aracından robotaksiye, havalimanı sistemlerinden rokete pekçok yarışma yer alıyor.

 

teknofestistanbul.org

 

 

 

25-27 Eylül 2018

Cfia Morocco 2018, Kazablanca, Fas
İki yılda bir düzenlenen Uluslararası Gıda İşleme ve Paketleme Makineleri Fuarı’nda Gıda Analizleri, Gıda Katkı Maddeleri, Gıda İşleme Makineleri, Gıda İşleme Teknolojisi, Manipülasyon Mühendisliği, İmalat İşlemleri, Ambalaj Makineleri, Ambalaj Malzemesi, Ambalaj Teknolojileri, Koruyucular, Kalite Güvence, Kalite Kontrol, Yarı Mamul Ürünler, Depolama Teknolojisi işletmeleri yer alıyor.

www.cfiaexpo.com

Dikkat çekenler...