Etkinlik Temmuz 2018

03 – 05 Temmuz 2018

İYF Ayakkabı Yan Sanayi ve Deri Fuarı, Pullman Airport Hotel, Yenibosna, İstanbul
İhracat hedefini 1 milyar dolar olarak ilan eden ayakkabı ve deri sektörünün önde gelen firmaları Temmuz’un ilk haftasında İstanbul’da bir araya geliyor. Küçük sanayi görünümüzden özellikle 1980’lerden sonra markalaşarak kurtulmaya çalışan sektör günümüzde tüm paydaşlarıyla Ür-Ge, eğitim, teknoloji ve işbirliğine odaklanmış bulunuyor.

www.eksfuarcilik.com

 

 

 

06-08 Temmuz 2018

Lavanta ve Kiraz Mevsimi, Isparta
Büyük İskender’in fethiyle adını dünyaya duyuran ve Helenistik dönemde bölgenin en önemli kentlerinden olan Sagalassos, tüm görkemiyle gün yüzüne çıkıyor. 2009’dan bu yana UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi’nde yer alan antik Sagalassos, önümüzdeki aylarda yerli turistin en önemli duraklarından biri olacak. Yaz tatili ziyaret için fırsat olabilir.

www.festtravel.com

 

 

14 – 23 Temmuz 2018

7. İstanbul Üniversite Tercih Fuarı, Lütfi Kırdar, İstanbul
Üniversite tercihleri gençler için hayati önemde. Bu nedenle üniversitelerin kendilerini tanıtacakları zeminler önemli. Dil kurslarına gitmek isteyen, yurt dışında üniversite eğitimi almayı planlayan ve üniversitelere yerleşecek öğrencilerin tercih fuarlarında kanaat edinmeleri anlamlı olabilir. İstanbul’da 7’ncisi düzenlenen etkinlik öğrencileri bekliyor.

www.fuartakip.com

 

 

20 – 28 Temmuz 2018

Bodrum Kitap Fuarı, Turgutreis Atatürk Meydanı, Muğla
Tatil güneş, deniz, kum, gezi olduğu kadar aynı zamanda kitap okumaktır. Yazın tam ortasında kitap keyfini doya doya yaşamanız için turistik bölge Bodrum’da kitap fuarı düzenleniyor. Sürprizleri bol olacak fuarda, ünlü yazarlar, çok bilinen yayınevleri yer alacak. İmza günlerinde değer verdiğiniz yazarları görüp, kitap imzalatabileceğiniz özel bir fuar.

www.bodrumkitapfuari.com

 

 

29 Temmuz-01 Ağustos 2018

ASD Market Week 2018, Las Vegas, ABD
İstanbul Ticaret Odası (İTO) üyelerini bu yıl ABD’den Çin’e, Hindistan’dan Arjantin’e kadar dünyanın dört bir yanında 14 ayrı fuarla tanıştırmayı planlıyor. Firmalar, İTO’nun organize ettiği fuarlarda stant açıp ürünlerini tanıtabiliyorlar. İTO, perakendeci firmaları 29 Temmuz’da Las Vegas’ta düzenlenen ASD Market Week fuarına davet ediyor.

 

www.asdonline.com

 

 

 

 

31 Temmuz 2018

 

EY Türkiye, Girişimci Kadın Liderler Programı, İnternet

Küresel çapta bu yıl 10. yılını kutlayan Girişimci Kadın Liderler Programı (EY Entrepreneurial Winning Women Programı) Türkiye’de bu yıl üçüncü kez düzenleniyor. Programın ilk iki yılında toplam 20 kadın girişimciye destek veren EY Türkiye; bu yıl da kadın girişimcileri destekleyerek, uluslararası pazarlarda etkin faaliyet göstermeye hazırlanıyor.

www.ey.com/tr/eww

Dikkat çekenler...