Aralık Ayı Etkinlikler

8-11 Aralık 2015

Singapore Stone Show
Uluslararası Taş, Mermer ve
Seramik Fuarı

Mermer, mozaik, doğal taş, traverten, granit, seramik ve dekoratif taş sektöründe faliyet yürüten firmalar için Singapore Stone Show, yeni fırsatlar sunuyor. Mermer ve doğal taş ihracatının artırılması amacıyla fuara katılacaklar için Ladin Fuarcılık organizyon yaptı. Fuarda, Anadolu mermerinin hikayesi dünyaya duyurulmuş olacak.

shutterstock_236748076

www.singaporestoneshow.com

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

10-12 Aralık 2015

Tuch Expo 2015

Tuhafiye ve Hobi Ürünleri Ticaret Fuarı

Aralık ayında hobi, tuhafiye, çeyiz, el ürünleri ve hediyelik ürün sektöründe faaliyet yürüten firmaların buluşma adresi Tuch Expo 2015 – İstanbul Fuar Merkezi olacak. Sektörün ilk ve tek fuarı olma özelliğini taşıyan Tuch Expo’da yılların tecrübesini taşıyan ustalar, katılımcılara meslek sırlarını anlatma fırsatı bulacaklar.

shutterstock_250988476

www.tuchexpo.com

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

10-13 Aralık 2015

FESPA Eurasia 2015

İstanbul CNR Expo’da baskı, endüstriyel reklam ve tekstil dekorasyon sektörlerine yönelik dört gün sürecek FESPA Eurasia Fuarı, baskı sektörü profesyonellerini 150’nin üzerinde uluslararası fuar katılımcısıyla buluşturuyor. Fuarın odağı, geniş format baskı, serigrafi baskı, ticari baskı, endüstriyel reklam, tekstil baskı ve konfeksiyon süslemeler.

shutterstock_134525759

eurasia.fespa.com/tr

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

16-17 Aralık 2015

MARKA – International Brand Conference Istanbul

Türkiye’nin en etkileyici iş platformu MARKA – International Brand Conference Istanbul, 16. yılında iş dünyasının profesyonellerini, dünyanın güçlü markalarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. İstanbul Hilton Bomonti Hotel & Conference Center’da gerçekleşecek MARKA Konferansı, pazarlama dünyasının trendlerini belirlerken, markaların geleceğini yapılandırmaya devam edecek.shutterstock_193747298

www.markaconference.com

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

17-19 Aralık 2015

CeBIT Bilişim Eurasia
Bilgi ve İletişim Teknolojileri, Uydu İletişimi, Kablo Fuarı

Geçtiğimiz yıl yenilenen konsepti ile yüzde yüz iş dünyasına yönelen CeBIT Bilişim Eurasia, bu ihtiyaca kapsamlı bir cevap sunmaya hazırlanıyor. Hannover Fairs Turkey Fuarcılık Genel Müdürü Alexander Kühnel, bilgi ve iletişim teknolojilerinin en güncel kullanıldığı sektörler için özel bölümler oluşturulduğunu söyledi.

shutterstock_307525307

www.cebitbilisim.com

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

17-19 Aralık 2015

TRANSİST 2015

Toplu ulaşım sektöründeki hizmetler ve ürünler, 6. İstanbul Ulaşım Teknolojileri, Araçları ve Ürünleri, Sistemleri Sempozyum ve Fuarı’nda görücüye çıkıyor. İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek fuarda, karayolu, denizyolu ve raylı sistem araçları, trafik kontrol yönetim ve bilgi işlem sistemleri ana temalar olarak yer alıyor. TRANSİST tedarikçi firmaların belediyelerle buluşacakları özel bir fuar olma özelliği taşıyor.

shutterstock_84044587

www.infoloji.com